Menu
Your Cart


About Us

1975 yılından bu yana hizmet vermekte olduğumuz tuhafiye sektöründe tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kalitemizi adım adım yükseltiyoruz. Köklü geçmişi ve zengin çeşitliliği ile Sultanhamam piyasasında hizmet veren firmamız yılların verdiği deneyimiyle siz müşterilerimiz için en uygun fiyat politikasını temel ilke olarak benimsemiştir. Tuhafiye ürünlerinin çeşitliliği gözönüne alındığında doğru kaliteyi bulabilmek de zorlaşmaktadır. Bu amaçla firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket etmekte ve size en doğru kaliteyi sunmaktadır.

HASER TUHAFİYE olarak daima çağın gerekliliği olan çağdaş çizgisinde çıtasını yükselterek örnek şirket konumunda misyonuna devam etmektedir. Hedefimiz daima üst düzey kaliteli ürünleri çağdaş sunum mantığı ile birlikte pazarlama ağından nihai tüketicelere kadar uzanmasını sağlamaktır.

HASER TUHAFİYE üretimlerinize renk katacak ürün yelpazesi sayesinde dünyaca ünlü markalara kolayca ulaşabilmenizi sağlarken, değişen trendleri yakından takip edebilmenizi kolaylaştırmaktadır.

Şirketimiz, tuhafiye adına her türlü model ve desen, İplik, El Örgü Yünleri, Saten Kurdele ve Kurdele Çeşitleri, Fisto, Güpür, Düğme, İğne Çeşitleri ve Lastik türleriyle, sadece ülkemiz değil, Rusya Federasyonu Baltık ülkeleri Ukrayna, İsrail gibi ülkelere ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır.