Menu
Your Cart


BİYELLİ KOTON BİYE

BİYELLİ KOTON BİYE
BİYELLİ KOTON BİYE
BİYELLİ KOTON BİYE
BİYELLİ KOTON BİYE
BİYELLİ KOTON BİYE
₺51.75+KDV
  • Stock: In Stock
  • Model: I-021
  • Weight: 240.00g
  • Dimensions: 60.00mm x 180.00mm x 80.00mm

Available Options

20 MM-25 MT

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good


Tüm SİPARİŞLERDE:

- Ürünlerimizin tamamının belirtilen teslim tarihleri evvelinde hazır olması durumunda daha erken teslim edilme imkanları vardır.

- Ürün teslimatı sadece alıcıya veya alıcının belirttiği diğer bir kişiye yapılmaktadır.

- Gönderinin doğru kişiye ve zamanında teslim edilebilmesi için teslimat yeri ve telefon numarasını doğru şekilde verdiğinizden emin olun.

- Önceki siparişlerinizi ve mevcut siparişlerinizin durumlarını üye oluşturduktan sonra siparişlerim kısmından görebilirsiniz.

- Kargo Siparişleri (Türkiye Geneli) - Hazır malzemeli ürünlerimizde İstanbul içi 7 iş günü, İstanbul dışı ise 7 iş günü + Sevkiyat / Kargo Süreci yoğunluğuna bağlıdır.

- Sitemiz gerek duyduğunda daha hızlı veya daha güvenli gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir.

- Müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişiklik için ek bir ücret talep edilmez.
DİKKAT ETMENİZ İÇİN ÖNERİLER

İade etmek istediğiniz ürününüzün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmedir. Bu koşullara uygun ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. İade etmek istediğiniz ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. İade etmek istediğiniz ürününüzün faturası şirket ise, iade işleminizde şirketinizin düzenleyeceği, ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmelidir.

İADE ÜRÜNÜN KARGO İLE GÖNDERİMİ

Öncelikle, info@hasereticaret.com adresimize mail atarak aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Haser E-Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketine yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. Çalışılan kargo firmamız haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda da kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır. İADE ÜRÜN ÖDEME İADELERİ İadesi kabul edilen ürününüzün kredi kartınıza geri iadesi bankanıza bağlı olarak kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması 2-3 hafta sürmektedir. İadesi kabul edilen ürününüzün banka havalesi iade işlemleri bankanıza bağlı olarak maksimum 7 iş gününde banka hesabınıza iadesi yapılmaktadır.